skip to Main Content

Vi tilstreber et godt psykososialt arbeidsmiljø, hvor både arbeidstakere og arbeidsledere trives med arbeidet og det sosiale fellesskapet, hvor den enkelte kan mestre tilrettelagte og forutsigbare arbeidsoppgaver, hvor inkludering og tilbakemelding er en viktig del av hverdagen.

Våre ansatte er unikt opptatt av å forbedre den enkeltes livssituasjon.

Arbeidsledere:
Tlf: 56 30 41 80

Administrasjon:

68834292_789418281476196_2272588331571216384_n

Kristian Nygaard
Daglig leder
Tlf: 56 30 41 80
Mob: 95 11 13 01
Epost: kristian@osasvo.no

68694363_478284822904058_7460088709723979776_n

Fredrik Lihaug
Nestleder
Mob: 99 20 62 21
Epost: fredrik@asvofusa.no

Attføring - Avdeling OS:

randi

Randi R. Solheim
Attføring VTA/AFT
Mobil: 92 25 01 92
Epost: randi@osasvo.no

aleksander

Aleksander Ulseth Grener
Attføring VTA/AFT
Mobil: 45 04 10 90
Epost: aleksander@osasvo.no

Attføring - Avdeling Fusa

70846127_2335292060054083_7375864650157522944_n

Gunn Tove Rød
Attføring
Mobil: 466 37 060
Epost: gunn@asvofusa.no

Arbeidsledere - Avdeling OS:

default-avatar

Per Kristian Haldorsen
Arbeidsleder/produksjon
Mobil: 92 28 11 94
Epost: perkristian@osasvo.no

68840038_2426330454279064_2819904758653911040_n

Elisabeth Aga
Arbeidsleder/produksjon:
Mobil: 92 48 21 91
Epost: elisabeth@osasvo.no

Inger Johanne

Inger Johanne Prestvold
Arbeidsleder
Mobil: 92 26 01 85
Epost: inger-johanne@osasvo.no

default-avatar

Hugo Hjelle
Arbeidsleder/produksjon
Mobil: 92 28 11 98

default-avatar

Jan Magne Aspenes
Arbeidsleder/styltemakeriet
Mobil: 92 05 31 95
Epost: janmagne@osasvo.no

margunn

Margunn Haldorsen
Montering/ pakking
Mobil: 92 24 91 90
Epost: margunn@osasvo.no

bjorn-hugo

Bjørn Hugo Smith
Arbeidsleder/Lakk
Mobil: 92 25 11 96

default-avatar

Reidun Moberg
Arbeidsleder/produksjon
Mobil: 92 43 21 89

Benedykt Wilkowiecki

Benedykt Wilkowiecki
Arbeidsleder / CNC Teknikker
Tlf: 48 84 05 34
Epost: benedykt@osasvo.no

Arbeidsledere - Avdeling FUSA:

71697801_366730010903059_5961207924431781888_n

Gottfred Eide
Arbeidsleder
Mobil: 466 37 058
Epost: goei@asvofusa.no

70424152_1441262426029830_6827368855120117760_n

Svein Håland
Arbeidsleder
Mobil: 466 37 145
Epost: svein@asvofusa.no

Kantine:

71841337_513934262502822_3006172709982830592_n

Rita Søfteland
Arbeidsleder/kantine
Telefon: 56 57 50 05
Epost: kantineosasvo@gmail.com

71093162_363378534568404_6050987335217053696_n

Nina Vangsnes
Arbeidsleder/kantine
Mobil: 92241197
Epost: nina@osasvo.no
kantineosasvo@gmail.com

Back To Top